14 лютого в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося обговорення проекту Програми розвитку освіти Солонянської громади на 2017-2020 роки. На зустрічі були присутні керівники загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів селищної ради та представники соціально-гуманітарного відділу. Це обговорення стало фактично вже другим етапом, бо з самого початку проект програми опрацьовували в педагогічних колективах навчальних закладів. Під час вчорашньої робочої зустрічі формат проведення був таким, щоб кожен присутній зміг висловитися і довести до колег свою точку зору. Оскільки головними напрямками були питання, що стосуються загальної середньої освіти, то практично всі керівники шкіл і філій громади побували в ролі модераторів тематичних проектів програми. Загалом, програма розвитку на даному етапі налічує 6 розділів: "Дошкільна освіта", "Нова українська школа", "Сталий розвиток", "Навчання впродовж життя", "Школа -територія комфорту", "Партнерство", кожен із яких вміщує в собі декілька відповідних вузькоспрямованих проектів.

Детальніше про них ми зможемо говорити після створення робочих груп за напрямками та допрацювань у колі фахівців. Також ми додатково повідомимо про терміни громадських слухань з даного питання. Символічно, що перше обговорення програми розвитку освіти відбулося у Міжнародний день усіх закоханих. У ході тривалої дискусії ми переконалися, що наші педагоги закохані в свою роботу і турбуються про майбутнє освітньої галузі на локальному рівні. Від імені соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради висловлюємо вдячність усім учасникам зустрічі за виявлені терпіння та зацікавленість. Сподіваємося, що разом ми зможемо досягти значних успіхів!