На виконання  наказу  Міністерства  освіти  і науки  України  від  12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного місячника шкільних бібліотек», відповідно до  листа Інституту модернізації змісту освіти від 02.09.2016 № 2.1/10-2018 (додаток 1), листа КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» від 09.09.2016 "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек", соціально-гуманітарний відділ виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про те, що з 01  по 31 жовтня 2016 року буде проведено третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Із метою посилення ролі шкільної бібліотеки у відродженні читання як духовної потреби дитини, а також популяризації української книги, історії України, краєзнавчих матеріалів, народних традицій, звичаїв рекомендуємо долучитися до  проведення таких заходів:

1. Тиждень сучасної української книги  «Книга- найкращий мій друг».

2. Читацька конференція «Дитяче читання без кордонів».

3. День сімейного читання «Читання в колі сім’ї».

4. Фотоконкурс «Дитина і книга».

5. Конкурс буктрейлерів (короткометражних відеороликів) на твори сучасної української художньої літератури.

6. Благодійний дитячий книжковий ярмарок «Подаруй книгу дітям, позбавленим батьківської турботи».

7. Вуличний флешмоб «Свідомо читай; читаючи, думай і думаючи, читай»

Рекомендації щодо проведення у 2016 році  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»