Фото без опису Виконавчий комітет Солонянської селищної ради  закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами в котре стало причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців області з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам.

Нагадуємо про необхідність дотримуватися правил безпечного користування:

систематично перевіряти тягу перед вмиканням і під час роботи газового приладу;

слідкувати за прочисткою димоходу та вентиляційних каналів;

при несправності приладу відключити газ і викликати робітника газового господарства.

Під час роботи приладу обов’язково тримати кватирку відкритою!

Відділ з питань цивільного

захисту та мобілізаційної роботи

виконавчого комітету селищної ради

Шановні мешканці, проявляйте обережність при користуванні газовими приладами:

не користуйтеся газовими водонагрівачами й опалювальними приладами при відсутності тяги й при зворотній тязі, тому що можливе отруєння чадним газом;

не користуйтеся несправними газовими приладами;

не намагайтеся відремонтувати несправності самостійно;

не дозволяйте вмикати газові прилади дітям, а також особам, що не пройшли спеціального інструктажу;

не прикріплюйте до водонагрівача, або опалювального приладу й газопроводів сторонні предмети;

не вмикайте газові прилади при несправній автоматиці безпеки;

не залишайте без догляду запалені газові горілки! При раптовому затуханні полум’я негайно закрийте усі газові крани, добре провітріть приміщення;

зачиняйте кран на стійці перед плитою після кожного користування газом;

при виявлені запаху газу на вулиці, в під’їзді, підвалі чи інших місцях негайно повідомте аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104!

Дотримання цих правил доступне кожному. Тож зробіть усе можливе аби зберегти своє життя та майно від страхітливої сили вогню!

Відділ з питань цивільного

захисту та мобілізаційної роботи