Солонянський район, Дніпропетровська область

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нараду для керівників закладів освіти

30 січня 2018 року начальником відділу освіти Грековою Іриною Вікторівною була проведена робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти. На нараді були обговорені організаційні та поточні питання функціонування галузі такі як: організація харчування в закладах освіти, облік та звітність за використанням енергоносіїв, процедура проведення ліцензування шкіл, оснащення медичних кабінетів, протипожежі заходи і т.д.
Також учасниками наради було обговорено останні нормативні документи галузі "Освіта".

Наприкінці зустрічі керівники закладів загальної середньої освіти отримали кошториси та плани асигнувань закладів на 2018 рік, з якими Ви можете ознайомитися на сайті Солонянської селищної ради в закладинці "Фінансова звітність", або, перейшовши за посиланням https://gromada.org.ua/…/finansova-zvitnist-07-57-20-14-11…/