Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати ІІ етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт"

Дата створення: 14:05 19.04.2018

19 квітня на спортивних майданчиках Солонянської СШ №2 проходив ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт" серед команд шкіл Солонянської ОТГ. Школярі змагались в стрибках у довжину, "човниковому бігу", стрибках зі скакалкою, перетягуванні канату, естафеті, конкурсі "Знавців історії України". Всі учасники показали свою спритність, фізичну підготовленість та ерудованість.. Переможцями в окремих видах змагань стали:

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про діалог громади з освітою

Дата створення: 14:03 19.04.2018

Обличчям до спорту - саме таким став лейтмотив зустрічі зацікавлених в популяризації здорового способу життя мешканців Солоного. Спілкування велося навколо спортивного комплексу, що розбудовується на території опорної школи #1. Конструктивні пропозиції щодо проведення навчально-тренувальноі роботи на його базі запропонували шановані місцеві аматори спорту Микола Степанович Шмигельський, Юрій Федорович Якименко, Василь Іванович Шкода. Своє слово сказала молодь: Сергій Луговий, Дмитро Мокич, Юлія Кийко.

ТАТО МАМА Я СПОРТИВНА СІМ'Я !

Дата створення: 15:09 17.04.2018

За спалювання сміття передбачений чималий штраф

Дата створення: 09:27 17.04.2018

За спалювання сміття передбачений чималий штраф             З настанням теплої та сухої погоди  

Припини спалювати стерню!

Дата створення: 09:22 17.04.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про закупівлю нових медичних аптечокдля шкільних автобусів закладів освіти Солонянської селищної ради

Дата створення: 15:11 16.04.2018

Водії шкільних автобусів закладів освіти Солонянської селищної ради радіють новому придбанню.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення ІІ етапу тренінгу для освітян громади з написання проектів

Дата створення: 11:04 16.04.2018

11 квітня в приміщенні Солонянської селищної ради відбувся другий етап серії навчальних тренінгів від Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe для освітян громади, який провела Олена Гладка. В ході зустрічі освітяни освоювали особливості розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати участі юнаків закладів освіти громади в районних змаганнях з допризивної підготовки

Дата створення: 15:06 12.04.2018

12 квітня 2018 року команди юнаків Солонянської СШ №1, Солонянської СШ №2 та Василівської філії прийняли участь в районних змаганнях з допризивної підготовки. Свою спритність фізичну підготовку, витривалість хлопці показували у змаганнях з підтягування, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати, бігу на 100 та 1000 м. В загальному заліку кращими стали юнаки Василівської філії. Окремі вітання Черняку Олександру, учню 9 класу даної школи, та Литвиненку Євгену, учню 8 класу, які вибороли ІІ та ІІІ місця, відповідно, у бігу на дистанції 100 м.