Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

«Я МАЮ ПРАВО!»

Дата створення: 08:58 22.01.2018

Долучайся до всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» Наша мета підвищити ТВІЙ рівень знань щодо своїх прав у різних сферах життя, підвищити ТВОЮ правову свідомість та спроможність захищати свої права. ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! я ЗНАЮ свої права я ДІЮ - користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують я ЗАХИЩАЮ себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права. ЗАХИЩАЙМО ПРАВА РАЗОМ! МАЄШ ПИТАННЯ? 0 800 213 103 Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги цілодобово та безкоштовно у межах України pravo.minjust.gov.ua Веб - сайт проекту

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:32 21.01.2018

Ще одне досягнення Центру позашкільної освіти КЗО "Солонянська СЗШ№1" (опорний заклад). Цього разу перемогу здобув один із наймолодших вихованців центру -Карандаш Олександр, учень 3-А класу КЗО «Солонянська СЗШ#1"-вихованець гуртка «Ліплення». Олександр переміг в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки "Новорічна композиція" у номінації «Стилізована ялинка»(керівник гуртка Стор'єва Альона Сергіївна). Робота Олександра "Лісова фея" просто неперевершена.  Вітаємо з перемогою! Бажаємо й надалі не зупинятися на досягнутому!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:30 21.01.2018

Вітаємо вихованку гуртка «Художня вишивка» Центру позашкільної освіти КЗО Солонянське СЗШ№1 Турбіну Тетяну, ученицю 9 класу КЗО «Аполлонівська СЗШ І –ІІ ступенів», та керівника гуртка Левотченко Тетяну Олександрівну з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна картина чи колаж»! Бажаємо переможцям натхнення, нових неймовірних ідей і, звісно, ще перемог!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:28 21.01.2018

Центр позашкільної освіти Солонянської СЗШ#1 радує перемогами своїх вихованців та педагогів. Вихованка гуртка «Вироби зі стрічок Канзаші» Дьоміна Яна, учениця 6 класу КЗО «Широчанська СЗШ І – ІІ ступенів» стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – виставки «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний вінок»(керівник Полохач Ольга Олегівна). Робота "Різдвяна мелодія" була представлена на Київській виставці. Вітаємо з перемогою Яну та її наставника! Бажаємо ще більше креативних ідей, втілення творчих задумів і звичайно нових перемог!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчання, організоване засновником Центру нової освіти для вчителів опорного закладу та філій

Дата створення: 11:25 21.01.2018

20 січня для вчителів Солонянської СЗШ№1 (опорний заклад) та філій провів навчання засновник Центру нової освіти Іван Іванов. Тренер навчав педагогів громади навичкам, які необхідні для того, щоб бути успішним, радив як вирішувати проблеми, спілкуватися в команді, тайм-менеджменту, креативністі, інформаційній грамотності, всього того, що потребує сучасна людина, особливо сучасний педагог. По закінченню навчання учасники тренінгу отримали сертифікати. Сподіваємося, що отримані знання та вміння будуть реалізовані найближчим часом!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:18 21.01.2018

Керівник гуртка “Природа рідного краю” Центру позашкільної освіти КЗО «Солонянське НВО» Миргородська Любов Миколаївна посіла ІІІ місце в фаховому конкурсі з педагогічної майстерності «Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти».  Для конкурсу Любов Миколаївною був підготовлений методичний посібник «Формування екологічної компетентності учнів початкових класів в позакласній та позашкільній діяльності».  Любове Миколаївно, вітаємо Вас з перемогою! Нехай ніколи не вичерпуються запаси Вашого натхнення і професіоналізму. Ми раді Вашій перемозі у цьому конкурсі, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про мультимедійні комплекси для Надіївської філії КЗО "Солонянська СЗШ№1" (опорний заклад)

Дата створення: 11:16 19.01.2018

Учні відокремленого підрозділу Надіївська філія КЗО «Солонянське НВО» уже на практиці переконуються в перевагах інтерактивної дошки. За кошти державної освітньої субвенції в заклад освіти закуплено та встановлено мультимедійні комплекси в кабінети математики та біології. Дуже раді, що мережа закладів освіти Солонянської селищної ради, які можуть користуватися Smart-технологіями під час освітнього процесу збільшується.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати фінальних районних змагань з стрітболу

Дата створення: 16:20 18.01.2018

18 січня на базі Святовасилівської СЗШ відбулися фінальні районні змагання з стрітболу. Честь закладів освіти громади відстоювали юнаки Солонянської СЗШ№1 (опорний заклад) та дівчата відокремленого підрозділу Василівської філії.  Наші спортсмени показали бойовий дух та прагнення до перемоги. В наполегливій боротьбі команда юнаків Солонянської СЗШ№1 (опорний заклад) вибороли І місце, а команда дівчат Василівської філії – ІІ місце.  Зичимо спортсменам високих здобутків та лише перемог у майбутніх змаганнях!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про виступ колядників Солонянської громади на фестивалі-конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Різдвяна зірка» в смт Софіївка

Дата створення: 08:28 17.01.2018

12 січня група колядників Солонянської громади на чолі з Марчуком Миколою Андрійовичем відвідали фестиваль-конкурс різдвяно-новорічної атрибутики та вертепів «Різдвяна зірка» в смт Софіївка. У заході взяли участь фольклорні та фольклорно-етнографічні колективи, вертепи із 12 об’єднаних територіальних громад. Команди артистів виступали із традиційними українськими колядками, щедрівками, короткими різдвяними постановами в етнічних нарядах. Вітаємо нашу команду та дякуємо за яскравий та неповторний виступ!