Солонянський район, Дніпропетровська область

Футбол. Наш девіз: "Спорт об'єднує громаду"

22 жовтня 2017 року

в с.Василівка проведено товариський матч по футболу серед ветеранів та молоді. Переможців нагороджено футбольним м'ячем (від спонсорів) та грамотами: І місце команда "Колосок" (молодь); ІІ місце команда "Спарта-Метеор".                                                                     Висловлюємо щиру подяку за спонсорську допомогу  Гурову Костянтину Васильовичу в організації частування після проведення матчу Козацьким пловом.

5 жовтня 2017 року

В смт.Солоне відбулися фінальні змагання у відкритому турнірі з футболу на приз "Кубок мера" 2017 року.

В таршій віковій групі  перше місце виборола команда "ДНІПРО" Башмачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ;                    В середній віковій групі перше місце виборола команда "ДНІПРО -1" КЗО "Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів" ;                                   В молодшій віковій групі перше місце виборола команда "КОЛОС" КЗО "Солонянська СЗШ №2 І-ІІ ступенів"

28 вересня 2017 року

Відбулися полуфінальні змагання у відкритому турнірі з футболу на приз "Кубок мера" 2017 року.